Web Tasarımı İle Dijital Dünyaya Adım Atın

İnternet, dünya çapında her türlü işletme için bir fırsatlar altın madenidir. Gücünü kendi yararınıza kullanın. Pazariks İnternet Pazarlama Ajansı’nın web sitesi tasarım hizmetleri ile bugün dijital varlığınızı oluşturun ve pazar potansiyelinizi keşfedin. Web sitesi tasarımı ve geliştirmesinden arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve site bakımına kadar, sizi güvence altına aldık!

Güçlü Web Tasarımı ile Düşünce Liderliği Markanızı Sergileyin

 

Günümüzün dijital dünyasında, yeni pazarlardan yararlanmak ve işinizi büyütmek için müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle bağlantıda kalmak çok önemlidir. İstatistikler yaklaşık göstermektedir 4570000000 kişi dünya çapında aktif internet kullanıcısı olan kapsayan, dünya nüfusunun yüzde 59 civarında . Bu çevrimiçi toplulukta, yüzde 53’ü doğru kararı verdiklerinden emin olmak için bir markayla bağlantı kurmadan önce araştırma yapıyor .

Geniş küresel pazar göz önüne alındığında, çevrimiçi alışveriş yapanların mümkün olan en iyi teklifleri, fiyatları ve özellikleri bulmak için markaları değerlendirmesi ve karşılaştırması yalnızca mantıklıdır.

Web varlığı olmadan, hedef kitlenizle iletişim kurma ve markanızı popülerleştirme fırsatını otomatik olarak kaybedersiniz. Etkileşimli, özel bir web sayfası tasarımıyla tüketici güveni oluşturun ve pazar tavsiyeleri kazanın.

Başarılı Bir Web Tasarımı
Şirketinizi Temsil Eder ve İşinizi Büyütür

 

Dijital bir varlık oluşturmak, yalnızca bir web sitesi oluşturmak ve müşterilerin markanıza yaklaşmasını beklemek anlamına gelmez. Web siteniz, şirketinizin çevrimiçi temelidir. Birincil müşteri temas noktanız ve dönüştürme makineniz olarak hizmet eder. Bu nedenle, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını, rekabette öne çıkmasını ve ziyaretçilerinizin niyetleriyle ilgili olmasını sağlamalısınız.

İstatistikler, web sitesi tasarımının ve gezinmenin ilk izlenimlerin yüzde 94’ünü etkilediğini ortaya koyuyor . Arama motorları ayrıca duyarlı web tasarımına ve iyi yapılandırılmış web içeriğine sahip web sitelerini tercih eder. Dahası , site güvenilirliğinin yüzde 75’i web sayfası tasarımından geliyor.

Bir işletme sahibi olarak, arama motorlarına ve çevrimiçi kullanıcılara hitap etmek için duyarlı bir web sitesi tasarımı sürdürmeniz çok önemlidir. Hedef müşterilerinizin şirketinizi internette aradıklarında yasal bir iş platformu görmelerini sağlamalısınız. Aksi takdirde, potansiyel müşterilerinizin güvenini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız ve onları markanızla ilişki kurmaktan vazgeçirirsiniz.

Duyarlı web sitesi tasarımına yatırım yapın ve marka tekliflerinize güven ve güven oluşturun. Web sitesi tasarım şirketimiz, arama sıralamalarınızı yükseltmeyi, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmayı ve sayfa ziyaretçilerini ödeme yapan müşterilere dönüştürmeyi amaçlayan SEO dostu web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

İşletmenizin Neden Duyarlı Web Tasarımına İhtiyacı Var?

Web Sitenizi Geleceğe Hazırlayın ve Mobil Trafiğinizi Artırın

 

Web sitenizi oluşturma veya mevcut web sitesi tasarımınızı optimize etme konusunda hala kararsız mısınız? Bir startup’a veya büyük bir işletmeye sahip olmanız önemli değil, markanızı tanıtmak ve bu rekabetçi pazarda güçlü bir dijital ayak izi oluşturmak için duyarlı web sitesi tasarımına ihtiyacınız var.

Günümüzde birçok işletme, daha fazla sayfa ziyaretçisi kazanmak ve dönüşüm fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için duyarlı web tasarımını benimsemiştir. Artan popülaritesine rağmen, birçok şirket hala statik web sayfası tasarımına razı. Rekabette geri kalmayın. Kişiselleştirilmiş web tasarım hizmetlerinden yararlanın ve hedef müşterilerinize mümkün olan en iyi çevrimiçi deneyimi sunun.

Araştırmalar, dünya çapında yaklaşık 3,5 milyar akıllı telefon kullanıcısı olduğunu gösteriyor . Bir eMarketer Ankette ayrıca ABD’de yetişkinlerin ortalama harcama ortaya 2 saat ve 55 dakika her gün mobil cihazlarda. Farklı konumlar ve yaş grupları arasında artan mobil kullanım yaygınlığı ile, mevcut web tasarımınızı çok çeşitli internet kullanıcılarına hitap edecek şekilde optimize etmeniz zorunludur.

Duyarlı Web Tasarımının Rekabet Avantajları

Duyarlı Web Tasarımının Rekabet Avantajları

Cihazlar arasında çok sayıda farklı ekran boyutu bulunur. Bu nedenle, web sayfası tasarımınızın bugün veya gelecekte herhangi bir ekran boyutuna uyum sağlayabilmesi önemlidir. Duyarlı web sitesi tasarımı ile web sitenizin müşteri ihtiyaçlarına ve kullandıkları cihazların özelliklerine yanıt vermesini sağlayabilirsiniz.

ARAMA SIRALAMALARINI ARTIRIN

Arama motorları site hızını, kullanılabilirliğini ve web içeriğini bir web sitesinin değerinin göstergeleri olarak tanır. Duyarlı bir web tasarımına sahip SEO için optimize edilmiş web siteleri, markalı ve markasız aramalarda artış sağlar. WordPress web sitesi tasarım şirketimizin yardımıyla sitenizin arama motoru yönergelerine uymasını ve iyi kullanılabilirlik puanları almasını sağlayabilirsiniz.

BAKIM MALİYETİNİ AZALTIN

Duyarlı web sitesi tasarımı ile web sitenizin tüm cihazlar için optimize edilmiş yalnızca bir sürümüne ihtiyacınız vardır. Çeşitli sistemler için zaman alan kodlama sürecini ortadan kaldırır ve site geliştirme ve yönetiminizi kolaylaştırır. Daha da önemlisi, mobil uyumlu web sayfası tasarımı, web geliştirme ve bakım maliyetlerinizi azaltır.
 

ÇEVRİMİÇİ BULUNUN

Dönüşüm merkezli web tasarım hizmetlerine yatırım yapmak, web’deki varlığınızı oluşturmanın ve çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmanın uygun maliyetli bir yoludur. İyi optimize edilmiş bir web sitesi daha fazla çevrimiçi görünürlük kazanır ve doğru insanları çeker. Web tasarım ajansımızla ortak olun ve herhangi bir cihaz ve tarayıcı kullanarak işletmenizin ideal müşterileriniz tarafından doğru zamanda görülmesini sağlayın.

DAHA FAZLA İLAN VE TRAFİK EDİN

Bir eMarketer raporu , tüketicilerin yüzde 69’unun ürün araştırması yapmak için akıllı telefonlarını kullandığını ortaya koydu . Bu nüfus , mobil cihazlardan gelen küresel web trafiğinin yüzde 52,6’sını oluşturuyor . Web tasarım şirketimiz, web sitenize güven sinyalleri yerleştirir ve onu bir lider üretim makinesine dönüştürmek için mobil ve tarayıcı uyumluluğu için optimize eder.
 

DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞIN

Mobil web tarama, internet kullanıcıları için nihai seçim olarak masaüstünü geride bıraktı. Comscore’un verileri , ABD’deki toplam dijital medya süresinin yüzde 70’inin akıllı telefonlarda harcandığını ortaya koydu . WordPress web sitesi tasarım hizmetlerimize yatırım yapın ve cihazdan bağımsız olarak çevrimiçi kullanıcılara olumlu bir deneyim sağlayan duyarlı bir web sitesi edinin.

DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM ELDE EDİN

Smart Insights’a göre, mobil cihazlarda küresel perakende dönüşüm oranı yüzde 1,82’dir . Sitenizin mobil uyumluluğunu artırmak ve dönüşüm oranınızı artırmak için WordPress web tasarım hizmetlerinden yararlanın. Duyarlı web tasarımı, müşterilerinizi yalnızca satış hunisine taşımakla kalmaz, aynı zamanda sosyal medya pazarlamanızı ve tıklama başına ödeme reklam kampanyalarınızı da tamamlar .

SAYFA DENEYİMİNİ OPTİMİZE ET

Her 10 müşteriden altısı , bir web sitesinin mobil alışveriş kabiliyetinin marka seçiminde kritik olduğunu belirtiyor. İle Google aramalarının yüzde 30 cep telefonlarından yapılan, duyarlı web sitesi tasarımı sahip online başarıya ulaşmak için zorunludur. Thrive’ın WordPress web tasarım hizmetleri, sayfa ziyaretçilerinize olumlu, ilgi çekici bir mobil deneyim sağlamak için oluşturulmuştur.

MARKA İTİBARINI GELİŞTİRİN

Gelişmiş kullanıcı deneyimi, marka imajını geliştirir ve çevrimiçi güveni artırır. Bir Smart Insights araştırma çalışması , müşterilerin yüzde 65’inin kusursuz bir mobil deneyim sunulduğunda işletmelere daha iyi bir bakış açısı sağladığını gösterdi . Duyarlı bir web sayfası tasarımı ile web sitenizin okunabilirliği ve gezilebilirliği konusunda endişelenmenize gerek yok. WordPress web tasarım hizmetlerimiz, kullanıcı dostu site tasarımı ile iş kimliğinizi oluşturur ve güçlendirir.
Duyarlı Web Tasarımı Kullanıcı Deneyimini Nasıl İyileştirir?

Site Performansınızı Artırın ve Eşsiz Marka Etkileşimi Yaratın

Duyarlı web tasarımının kullanıcı deneyimini iyileştirmedeki önemli rolü fazla vurgulanamaz. Duyarlı web sitesi tasarımı, farklı ekran çözünürlüklerinde tutarlı bir deneyim sunar. Gereksiz sayfa öğelerini ortadan kaldırır ve kullanıcılara harika bir çevrimiçi deneyim sunar. İster işletme sahibi ister pazarlamacı olun, WordPress web tasarım hizmetlerinden yararlanmak size bir avantaj sağlar.

Yakın zamanda Google , web sitelerinin hızını ve gerçek zamanlı kullanıcı deneyimini ölçen bir dizi yeni metrik olan Önemli Web Verilerini tanıttı . Bu faktörler, bir web sitesinin sayfa deneyimi puanını belirlemek için mevcut sinyallerine eklenecektir. Önemli Web Verileri ayrıca, siteleri sundukları sayfa deneyimine göre değerlendirmek ve sıralamak için yeni bir yol sağlayan temel bir Google algoritması güncellemesinin (Mart 2021’den itibaren geçerli olacak) bir parçası olacak.

Özel Web Tasarım Çözümleri

Kişiselleştirilmiş Bir Web Sitesi ile Otantik Marka Kimliğinizi Oluşturun

Pazariks’te, benzersiz markanıza uygun ve özel hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun web tasarımları geliştirmek için zaman ve çaba harcıyoruz.

Web tasarım şirketimiz şablon tasarımları ve önceden paketlenmiş grafikler kullanmaz. Benzersiz satış noktalarınızı  belirlemek ve web sitenizin net dönüşüm yolunu belirlemek için derinlemesine site analizi, rakip kıyaslama ve kitle analizi yapıyoruz.

  • Endüstri otoritenizi oluşturun
  • Benzersiz değer tekliflerinizi vurgulayın
  • Kişiselleştirilmiş bir marka deneyimi sağlayın
  • Site geliştirme ve yönetim giderlerini azaltın
  • Marka imajınızı koruyun
  • Olumlu bir marka ilişkisi oluşturun
  • Web sitenizin ölçeklenebilirliğini iyileştirin
  • Sitenizin uzun vadeli karlılığını artırın

Özel bir web sitesiyle, web tasarımınızın ve işlevselliğinizin her yönünü kontrol etme gücüne sahipsiniz. Pazariks‘in web sitesi tasarım ve geliştirme uzmanları, site gezintinizin, düzeninizin, renk düzeninizin ve grafiklerinizin marka kişiliğinizi yansıtmasını sağlar. Daha da önemlisi, web tasarım şirketimiz, çevrimiçi sıralamanızı iyileştirmek ve hedef kitlenizi yakalamak için web sitenizi arama motorları için optimize eder.

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Modern İşletmeler İçin Tam İşlevsel Dijital Varlık

İÇERİK OLUŞTURMA

Müşterilerinizin ihtiyaç ve endişelerini ele alan benzersiz, kapsamlı ve sektörle ilgili bilgilerle web sitenizi güncel tutun. WordPress web tasarım ajansımız, veriye dayalı web içeriği stratejileri oluşturan içerik geliştirme uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşur. Bizimle ortak olun ve site içeriğinizi arama motorları ve çevrimiçi kullanıcılar için optimize etmenize yardımcı olmamıza izin verin.

VİDEO PRODÜKSİYONU

Anketler , pazarlama uzmanlarının yüzde 51’inin videoyu, izleyicilerin dikkatini çekmek ve yüksek bir yatırım getirisi (ROI) elde etmek için en iyi içerik olarak gördüğünü gösteriyor . Web sitenize video içeriği ekleyin ve yüksek dönüşüm sağlayan müşterileri çekin. Web sitesi tasarım şirketimiz, marka mesajınızı ileten ve izleyicileri sitenizi keşfetmeye teşvik eden videolar oluşturmak için yönetmenler ve görüntü yönetmenlerinden oluşan bir ekiple birlikte çalışır.

LOGO TASARIMI

Şirket logonuz, müşteriler için bir tanınma noktası ve markanız için önemli bir temel görevi görür. Marka kimliğinizi, profesyonelliğinizi ve güvenilirliğinizi yansıtan özel bir logo tasarımı edinin. Pazariks’da, rekabetçi bir fiyata logo tasarımı oluşturma ve logo yeniden tasarım hizmetleri sunuyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU(SEO)

Web sitenizin bir aksaklık olmadan arama motorları tarafından taranabilmesini ve dizine eklenmesini sağlamak için SEO için optimize edilmiş web sitesi tasarım hizmetlerine yatırım yapın. WordPress web tasarım şirketimiz web içeriğinizi optimize eder, açıklayıcı görsel alt nitelikleri yazar, W3C standartlarını takip eder, müşterilerin sizi daha kolay bulmasına yardımcı olmak için bağlantı oluşturmayı kullanır ve site navigasyonunuzun arama motoru dostu olmasını sağlar. Bu uygulamalar, arama sıralamalarınızı yükseltmede çok önemlidir.

DÖNÜŞÜM ORANI OPTİMİZASYONU

WordPress web sitesi tasarım ajansımızın yardımıyla sayfa ziyaretçilerinizi satış hunisinin en altına taşıyın. Ekibimiz site hızınızı optimize eder, gereksiz form alanlarını ortadan kaldırır, net harekete geçirici mesajlar (CTA’lar) yerleştirir ve sayfa gezinmelerinizi basitleştirir. Ayrıca, web sitenizin tüm yönlerinin dönüşüm için optimize edildiğinden emin olmak için A/B testi yapıyoruz.

 
 

TEKNİK SEO

Kombine teknik SEO ve WordPress web tasarım çözümleri ile web sitenizin cihaz duyarlılığını artırın. Ekibimiz alan denetimleri gerçekleştirir, tarama hatası raporları çalıştırır, sayfa hızı optimizasyonu yapar, bozuk bağlantıları kontrol eder ve web sitenizi mobil için optimize eder. Tüm web sayfalarınızın arama motoru örümcekleri ve çevrimiçi kullanıcılar için yapılandırılmasını sağlıyoruz.

WEB SİTESİ ANALİZİ

WordPress web tasarım şirketimiz, web sitenizin dönüşüm fırsatlarını, tehditlerini, zayıf ve güçlü yönlerini belirlemek için kapsamlı site analizi gerçekleştirir. SEO denetimleri gerçekleştiriyor, rakip analizi yapıyor, site hızınızı ve işlevselliğini test ediyor ve site trafiğinizi analiz ediyoruz. Bu yöntemler, site kullanılabilirliğinizi geliştirmemize ve site katılımınızı ve dönüşümlerinizi artırmamıza olanak tanır.

WEB SİTESİ BARINDIRMA

Pazariks’ın web barındırma hizmetleriyle web sitenizin yükleme performansını artırın ve güvenliğini artırın. İhtiyaçlarınıza ve finansal kapasitenize uygun çok çeşitli barındırma planları sunuyoruz. Web sitesi barındırma paketlerimiz arasında WordPress barındırma, Linux hizmetleri, bulut depolama planları ve 7/24 müşteri desteği bulunur. Ayrıca, alan adlarınızı güvenli ve istikrarlı tutmak için kapsamlı alan yönetimi araçlarına erişim sağlıyoruz.

WEB SİTESİ BAKIMI

Düzenli site bakımı, web sitenizin tam kapasitede çalışmasını sağlamak için çok önemlidir. Pazariks’da, web sitenizin iyileştirilmesi gereken temel yönlerini belirlemek için planlı site kontrolü ve bakımı ve boşluk analizi yapıyoruz. Analiz sonuçlarını kullanarak site güvenliğinizi artırmak, trafiğinizi artırmak ve sayfa deneyiminizi optimize etmek için stratejiler geliştiriyoruz.

 

E-TİCARET YAZILIMI

Araştırmalar , çevrimiçi alışveriş yapanların yüzde 88’inin bir web sitesinden ayrılacağını ve kötü kullanıcı deneyimi nedeniyle asla geri dönmeyeceğini gösteriyor. Bunun çevrimiçi mağazalarınıza olmasına izin vermeyin. Pazariks’in e-Ticaret web tasarım çözümlerinden yararlanın ve potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu bir ilk izlenim yaratın. Ürün sayfalarınızı optimize ediyor, web tasarımınızı basit ve profesyonel tutuyor, yüksek kaliteli görseller kullanıyor ve içeriğinizi taranabilir hale getiriyoruz.

 

Uzman Web Tasarımının 5 Anahtarı

Olumlu Sonuçlar Sağlayan Web Tasarım Hizmetleri

Karlılığı Artırmak İçin Tasarlanan Tam Hizmet Çevrimiçi Çözümler

Pazariks’te, yalnızca işinize ve benzersiz müşteri ihtiyaçlarınıza göre özel web sitesi tasarımı geliştirmiyoruz. Müşteri merkezli bir WordPress web sitesi tasarım şirketi olarak, sürecin her adımında yer almanızı istiyoruz. Bizimle bir site tasarladığınızda şunları bekleyebilirsiniz:

Web Tasarım Uzmanları ile Doğrudan İletişim

Web tasarım şirketimiz, proje gereksinimlerinizi tartışmak için ekibinizle düzenli toplantılar ve istişareler planlar. Bunlara web tasarım stratejisi, tasarım gereksinimleri, bütçe ayrıntıları, işin kapsamı ve zaman çizelgesi dahildir. Müşterilerimizin rahatlığı için toplantılarımız video konferans yöntemiyle gerçekleştirilmektedir.

 
 

Müşteri Merkezli Süreçler

Bir işletme sahibi olarak, web tasarım projenizin yönü konusunda son söz sizde. Sizinle işbirliği yapmak, web sürecini gözden geçirmek, beklentileri belirlemek, tüm soruları yanıtlamak ve sitenizin nasıl oluşturulacağını tam olarak bilmenizi sağlamak için özel bir proje yöneticisi ekibi görevlendiriyoruz. Ekibimiz ayrıca sitenizin stratejisi, tasarımı, içeriği ve lansmanı için bir onay sürecini takip eder.

 

Mobil Uyumlu, Duyarlı Web Tasarımı

Araştırmalar , tüm internet etkinliğinin yüzde 52’sinin ABD’de olduğunu gösteriyor . mobil cihazlardan yapılmaktadır. Tüketicilerin değişen çevrimiçi davranışlarına ve Google’ın mobil öncelikli algoritma güncellemesine uyum sağlamak için web sitenizin her ekran boyutunda harika görünmesini ve çalışmasını sağlıyoruz. Daha da önemlisi, kullanıcıların istedikleri bilgileri bulmalarına ve bunları müşterilere dönüştürmelerine yardımcı olmak için web sitenize net CTA’lar ekleriz .

 
 

SEO için Optimize Edilmiş Web Sitesi

Bizimle ortak olduğunuzda, sıfırdan en iyi SEO uygulamaları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş SEO için optimize edilmiş bir web sitesi elde edersiniz. Şirketinizin mesajını ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirket kültürünüz hakkında tüm önemli bilgilerle ileten bir web sitesi geliştiriyoruz. Ekibimiz ayrıca, dönüşüm için optimize edilmiş web sitesi tasarım metodolojisini ve ziyaretçilerinizi harekete geçiren gelişmiş kullanıcı deneyimlerini kullanarak web sitenizin potansiyel müşteriler kazanmasını sağlar.

 
 

Tam Hizmet Web Tasarım Hizmetleri

Görsel olarak çekici, kullanımı kolay, optimize edilmiş, mobil uyumlu, ziyaretçileri müşteriye dönüştüren ve zaman içinde büyümeyi teşvik eden özel bir web tasarımı edinin. E-Ticaret, parola korumalı içerik, forumlar ve etkinlik kayıtları gibi gelişmiş işlevlere sahip bir web sitesi oluşturmak için dijital pazarlama uzmanlığımızdan yararlanıyoruz. Adını sen koy, biz inşa edebiliriz. SEO dostu en iyi uygulamaları kullanarak markanızı oluşturan, hikayenizi anlatan ve trafik çeken içerik yazma hizmetleri de sunuyoruz.

 
BİR WEB SİTESİNİN TASARIMI NE KADAR SÜRER?

Web sitesi tasarımını tamamlamak için gereken süre, web sitesinin boyutuna (sayfa sayısı) ve gereken tasarımın türüne ve özel efektler veya benzersiz geliştirme unsurlarının gerekip gerekmediğine bağlı olarak değişecektir. Dikkate alınması gereken, tel kafeslerin oluşturulduğu hazırlık dönemi, tasarım ve geliştirme ekibi arasındaki ileri geri ve son revizyonlar ve düzenlemelerdir.

MEVCUT WEB SİTEMİ NASIL YENİDEN TASARLAYABİLİRİM ?

Web sitenizin site ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını karşılamasını istiyorsanız, web sitesi yeniden tasarımı faydalı bir alıştırmadır. Kullanıcınızın web sitenizde kolayca gezinmesini ve istediğiniz şekilde keşfetmesini sağlayan üstün kullanıcı deneyimi sonuçları. Web sitenizin kullanıcı deneyimi için oluşturulduğundan ve alakalı kaldığından emin olmak için bir tasarım güncellemesi düşünmeniz gerekebilir. Süreç, işlevsellik analizini, mevcut kullanıcılarınızı ve potansiyel ziyaretçilerinizi anlamayı, rakip analizini, hedefleri belirlemeyi, SEO stratejisini güncellemeyi ve duyarlı tasarımla siteyi optimize etmeyi içerir.

RESPONSİVE WEB SİTESİ TASARIMI NEDİİR?

Duyarlı tasarım, hızla norm haline gelen bir yöntemdir. Boyutları veya ekranları ne olursa olsun farklı cihazlarda görüntülenecek şekilde ölçeklenen web sitesi tasarımıdır. Bu, sitedeki içeriğinizin her zaman net olduğu ve kullanıcınızın web sitesini hangi cihazda görüntülediğine bakılmaksızın kullanıcı deneyimi için optimize edildiği anlamına gelir. Ayrı bir mobil site gerektirmeden web sitelerinin hem masaüstü hem de mobil cihazlarda harika görünmesini sağlamanın bir yoludur. Müşteriler için oluşturduğumuz bazı duyarlı web sitelerine bakın .

SEO DOSTU WEB TASARIMI NEDİR?

Arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejilerini açıklayan web sitesi tasarımıdır. Bir web sitesi tasarımcısı, bir dijital pazarlamacının siteyi optimize edebilmesi için siteyi SEO'yu göz önünde bulundurarak oluşturmalıdır. Bu şekilde web sitesi artan trafik elde eder ve arama motoru sonuç sayfalarında iyi sıralanır. Google, tüm web sitelerini tarar ve dizine ekler ve arama için optimize edilmiş olanlar daha iyi bir sıralama ve daha yüksek alan adı yetkisine sahip olur.

WEB SİTEMİ NE SIKLIKLA GÜNCELLEMELİYİM ?

Bu, web sitenizin farklı bölümleri için farklılık gösterir. Örneğin, içeriğinizi markanıza ve mesajınıza uygun olduğunu düşündüğünüz kadar düzenli olarak güncelleyebilirsiniz. Müşteriler yeni, taze içeriğin keyfini çıkarır, bu nedenle güncellemelerinizin sıklığını belirlemeniz yeterlidir. Çoğu web sitesinin bir blog sayfası vardır ve burası web sitenize yeni, alakalı içeriğin eklenebileceği ve çoğu markanın haftalık güncellemeler yayınladığı yerdir. İçeriğiniz optimize edilirse, organik arama sıralamanız da iyileşir. Web sitenizdeki güvenliğinizi ve işlevselliğinizi düşündüğünüzde, bunları genellikle birkaç ayda bir güncellemeniz gerekir. Veya web sitenizin arama motorlarıyla uyumlu olmasını sağlamak için yeni bir özellik gerektiğinde. Bu güncellemelerin sıklığını belirlemek için tasarım ve geliştirme ekibinizle konuşun.