Profesyonel E-Ticaret Yazılımı

Sunduğumuz e-ticaret paketleri ile siz de sanal mağazanızı hızlı ve eksiksiz bir şekilde kurabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapabilir, kaliteli hizmetlerinizi daha geniş kitlelere yayabilir ve kredi kartı ile ödeme işlemleri yüksek güvenlikli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Altyapı Çözümlerinde Tecrübe

Kullanım kolaylığına sahip ve görsel açıdan zengin yönetim paneli üzerinden sınırsız ürün girişi yapılabilir. İşlemlerin ofis dışından da takip edilmesini kolaylaştıran sistemimiz SEO uyumludur. Anahtar teslim e-ticaret hizmetlerimiz; altyapı çözüm önerileriyle birlikte sunulur.
GENEL ÖZELLİKLER

Mobil Uyumlu
Yönetim Panelli
Gelişmiş Seo Altyapısı
Ücretsiz Sanal Pos İmkanı
K.Kartı Ödeme Alt Yapısı
Ürün Varyasyonları (Beden,Renk)
Hızlı ve Esnek
SSL Sertifikası
Özgün ve Modern
Responsive Tasarım
KOLAY YÖNETİM

%100 mobil uyumlu yönetim paneli üzerinden tasarım ile fark yaratılabilir. Hedefe uygun pazarlama için ihtiyaç duyulan her türlü ayarın yapılabileceği sistemler eşliğinde etkili kampanya araçları belirlenebilir.

Çağımızın en güçlü satış ve pazarlama araçları arasında görülen e-ticaret paketlerimiz, ihtiyaca uygun stratejilerin geliştirilmesine uygundur. Sanal mağazanızın ihtiyacınıza uygun olarak desteklenmesi amacıyla sürdürdüğümüz eğitimler, CRM gibi yazılımlarla desteklenir.

Ziyaretçilerin beklentilerini karşılayacak görsel tasarım, hız ve mobil uyumlu e-ticaret hizmetlerimiz, ihtiyaca uygun en doğru çözümün üretilmesiyle sağlanır. Farklı özellik, hacim ve entegrasyonlara sahip olan paketlerimiz, profesyonel bir çalışma ve kurumsal bir hizmet anlayışıyla verilir.


E-Ticaret Yazılımı

E-Ticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini en iyi şekilde sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri incelemelerine, alışveriş sepetlerine ekleyerek kolay ve verimli bir şekilde satın almalarına olanak sağlayan geniş kapsamlı dijital mağazalardır.

Ayrıca e-ticaret siteleri, yalnızca fiziksel ürünlerin satıldığı bir ortam değil, İşletmelerin yeni müşteriler edinmesine yardımcı olan, potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza ve ürünlerin popülerliğini arttırmaya olanak sağlayan platformlardır.

 

Kaçırdım sanmayın, neresinden başlarsanız başlayın mutlaka E-Ticaret’e başlayın! E-Ticaret yazılımları alanında 10 yılı aşkın tecrübemiz ile dijital mağaza anlamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, en gelişmiş altyapıları, en güncel özellikleri barındıran, başarıda ve büyümede ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunan profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor ve müşterilerimize e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerde destek oluyoruz.

E-Ticarete yeni başlıyor ve süreçleri hiç bilmiyor olabilirsiniz, ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar olabilir. Bunları en iyi şekilde dinliyor, anlıyor ve kapsamlı çözümler üretiyoruz. 

Eğer sizin de profesyonel bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Türkiye’nin ödüllü web tasarım ve yazılım ajansı olan Pazariks Dijital Pazarlama  olarak sunduğumuz E-Ticaret Sitesi Tasarımı hizmetimiz ile ilgili Referans Projelerimizi inceleyebilir veya Teklif Formunu doldurarak projeleriniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.