Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Tüm Sorular

Anahtar Kelime Yoğunluğu için En İyi Uygulamalar

Google, onlar için en önemli tek faktörün yüksek kaliteli içerik olduğunu yıllardır söylemişti. Şimdi her zamankinden daha fazla özelliği ile beraber Pazariks SEO Paneli kullanabilirsiniz.

Sayfa Düzenleri için En İyi SEO Uygulamaları

Sizinki gibi iddialı işletmelerin farkındalık oluşturarak, web trafiğini artırarak ve müşterilerle bağlantı kurarak daha fazla kar elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Sayfa dışı SEO bağlantı oluşturma nedir?

Site dışı SEO ya da sayfa dışı SEO çalışması, site dışından başka bir web sitesinden bağlantı veya link almadır. Site dışı SEO çalışmasının temelini birden fazla web sitesi arasında kurulan organik ilişkiden almaktadır. Örneğin; web sitenizde bir içerik paylaştınız. Başka bir web sitesi yazdığınız yazıyı oldukça verimli ve etkili bulup kendi web sitesinde link vererek yayınlayabilir. Bu sizler için en olağan site dışı SEO çalışması olur.

Yüksek Kaliteli İçerik için En İyi SEO Uygulamaları

Sizinki gibi iddialı işletmelerin farkındalık oluşturarak, web trafiğini artırarak ve müşterilerle bağlantı kurarak daha fazla kar elde etmesine yardımcı oluyoruz.

İş Modellerimiz Nelerdir?

E-Ticaret İş Modeli E-İhracat İş Modeli Toptancı İş Modeli Marketplace İş Modeli Bayilik İş Modeli Pazar Yeri İş Modeli İlan İş Modeli

Sosyal Medyanın SEO'daki Rolü

Günümüzde çok sayıda kişi web siteye girmeden önce siteye ait sosyal medya hesaplarını inceliyor. Bu sebeple etkili ve kaliteli bir sosyal medya hesabına sahip olmak başarı oranınızı arttıracaktır. Sosyal medya paylaşımlarınızı beğenen insanlar internet sitenizi de ziyaret ederek sizin kitlenizi oluşturur. Ancak sosyal medya paylaşımlarınıza özen göstermezseniz alacağınız geri dönüşler de beklediğiniz gibi olmayabilir. Bu yüzden kaliteli içerik üretme kuralını sosyal medya hesabınızda da uygulamayı unutmayın. Milyonlarca insanı buluşturan sosyal mecralar sayesinde sitenizin adını kolayca duyurabilir ve kısa süre içinde büyük bir marka haline gelebilirsiniz.

Site İçi SEO Nedir?

On page SEO çalışmaları, arama motorları üzerinden daha fazla trafik almanızı sağlayacağı için oldukça önemlidir. Sadece reklamlar ya da sosyal ağlar üzerinden trafik almayı beklemeniz, geri dönüşümlerinizi düşüreceği için site içi arama motoru uyumluluğu çalışmalarıyla organik olarak da trafik çekebilmeniz gerekir.

Admin Panellerimiz

Kullanıcı odaklı, responsive tasarımlar ile hazırlanmış admin panellerimiz ile tanışma zamanı. Kullanıcı odaklı olarak tasarlanmış özel admin panelimiz ile sitenizi hem bilgisayarınızdan hemde telefonunuzdan rahatlıkla yönetebileceksiniz.

DAHA FAZLA DESTEK

Destek Ekibimiz
7/24 Size Daima Yardımcı Olacak

Müşterilerimiz İçin

7/24 Canlı Destek & Ticket Sistemi

Partnerlerimiz İçin

7/24 Canlı Destek & Ticket Sistemi

İşletmeler İçin

7/24 Canlı Destek & Ticket Sistemi

Startup'lar İçin

7/24 Canlı Destek & Ticket Sistemi