Pazariks; dijital marka danışmanlığı, web tasarım ,e-ticaret yazılımcı ve reklam ajansıdır. İşletmelerin ve firmaların ihtiyaçlarına uygun web tasarım, yazılım, seo ve e-ticaret yazılımı hizmeti sunmaktadır.

Her gün karşımıza çıkan yeni fikirler, uygulamalar ve sitelere şahit oluyoruz. Arka yüzleri olan panellerden çok ön yüzleri ile iletişimde olduğumuz için belkide bize göre internet dediğimiz; sosyal medya ve store uygulamalarından ibaret kalıyor. Fakat içine girdikçe karşılaştığımız sistemlemlere hala bende şaşırıyorum. “- aa ben bunu düşünmüştüm.” dediklerimiz gün geçtikçe çoğalıyor. Arka panelde ise sadece farklı tabanlı siteler Draemviewer ile kurulmadığı gibi, işleyişleri de minik bir çocuğun büyümesi kadar zaman alan bir süreçtir. Nasıl ki çocuğumuza yemek veriyorsak büyümesi için ihtiyacı olan modülleri de sitemize ekleyerek onu daha da büyüterek bilgileri işlemesine olanak sağlıyoruz. 

Sitemizin büyümesi için bununla da yetinmiyoruz. Vereceğimiz reklamlar ile uygun kitleye ulaştıktan sonra kuruluş amacımızı gerçekleştirmeye başlıyoruz. Eğer bir mağaza iseniz var olan pazaryerlerinden az çok haberdarsınızdır. Bununla beraber ürün komisyonları ve avantaj & dezavantajdan da haberdarsınızdır. Bunun yerine ünlü sosyal mecralarda açacağınız hesaplar ile sitenizin senkronizasyonu sağlandıktan sonra ödeyeceğiniz komisyonlar da sizin hesabınızda kalır. Elbette bazı pazaryerleri reklamları ile olsun ya da yurt dışı ticareti ile ilgili kolaylıkları sağlayacaktır fakat koca bir dijital dünyada kaybolmuş bir mağaza olmaktansa yatırım yapacağınız reklam ile hem markanızı hem de belli bir alanda pierinizi kazanmış olursunuz. 

Pazariks ise ;

Markanız ya da Adınıza oluşturacağı arayüzler ile daha özgün tasarımlara sahip olacaksınız. Amaçlarınız ve gereksinimleriniz konusunda eksiklileriniz ve yapmanız gerekenleri sizle paylaşacak ki diğer E-ticaret siteleri aksine sadece satış yapma amaçlı bir site olmadığı için kaliteyi hissedeceğinize eminim. Bunlar dışında SEO yapılandırmaları ile size uygun verilecek reklamlar ile müşteri kitlenize en yakın zamanda ulaşıp satışlarınıza başlayabileceksiniz. En can alıcı noktası ise isterseniz site yönetimini ele almak ya da işleyişi hakkında sizi bilgilendirmesi diye düşünüyorum. Bu özelliği ile hiçbir şey bilmeseniz bile kendi sitenizi yönetebilecek kadar bilgiye sahip olarak dönüyorsunuz evinize ve çocuğunuz olan siteyi büyütmeye başlıyorsunuz 🙂

Pazariks Dijital Pazarlama | E-Ticaret Yazılımı & SEO(Yeni sekmede açılır)

Küçük İşletmeler İçin 5 Ücretsiz SEO Tekniği(Yeni sekmede açılır)

Google My Bussines Optimizasyonu Nasıl Yapılır?(Yeni sekmede açılır)

Google Reklamcılık(Yeni sekmede açılır)

E-Ticaret Yazılımı(Yeni sekmede açılır)

WiMAX Nedir?(Yeni sekmede açılır)

opencart b2b and b2c, opencart pazariks, opencart for b2b, opencart free b2b, opencart marketi, b2b in opencart, opencart b2b plugin, opencart b2b theme, e ticaret seo nedir, e ticaret seo teknikleri, e-ticaret seo eğitimi, e-ticaret seo ajansı, e-ticaret seo önerileri, e-ticaret seo kursu, e ticaret sitesi seo çalışması, e-ticaret seo çalışması, eticaret seo, eticaret seo teknikleri, eticaret seo çalışması, e ticaret için seo, e ticaret siteleri için seo nasıl yapılır, seo uyumlu e ticaret sitesi,

Author

admin

Comments (2)

  1. Neden E- Ticaret? | Pazariks Dijital Pazarlama | Web Tasarım & SEO Dijital Dünyaya Adım Atın
    10/08/2021 Cevapla

    […] Pazariks E-Ticaret Sistemleri Nedir?(Yeni sekmede açılır) […]

  2. E- Ticaret Nedir? | Pazariks Dijital Pazarlama | Web Tasarım & SEO Dijital Dünyaya Adım Atın
    12/08/2021 Cevapla

    […] Pazariks E-Ticaret Sistemleri Nedir?(Yeni sekmede açılır) […]

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir