Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Entegrasyon İle Neler Yapabilirsiniz?

 

1- N11  mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencart  mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak N11  mağazanıza gönderebilirsiniz.
3- Opencart mağazanızda yer alan ürünlerinizi hızlıca N11 Mağazanıza gönderebilir, anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Tek tıkla otomatik güncelleme özelliği  ile N11 API üzerinde yapılan tüm güncellemeler anında Pazariks Entegre uygulanır. 
5- N11  Mağazanızdan gelen siparişlerinizi opencart  aktarabilir, sipariş nedeniyle değişen stokları hem Opencart mağazanızda hem de satış yaptığınız diğer mağazalarda otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron Job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- N11  Mağazanızda yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Opencart Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Pazariks E-Ticaret Sistemlerinde kullanılan ve tüm pazaryerlerinizi tek bir ekranda toplayarak Opencart entegrasyonu sağlayan Pazaryeri modülüne sahiptir. Satışlarınızın senkronize olması ve stok, kargo gibi diğer faktörlerinizi daha pratik bir şekilde takip edebilmeniz için Pazariks Entegrasyon çözümleri sizler için hazırlandı.

Opencart & N11 entegrasyonu sayesinde N11 üzerinden satışını yaptığınız ürünlerinizi düzenleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

Versiyon 2.x 3.x