Opencart Hepsiburada Pazaryeri Entegrasyonu

Entegrasyon İle Neler Yapabilirsiniz?

 

1- Hepsiburada mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencart mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Hepsiburada mağazanıza gönderebilirsiniz.
3- Opencart mağazanızda yer alan ürünlerinizi hızlıca Hepsiburada Mağazanıza gönderebilir, anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Tek tıkla otomatik güncelleme özelliği  ile Hepsiburada API üzerinde yapılan tüm güncellemeler anında Easy entegreye uygulanır. 
5- Hepsiburada Mağazanızdan gelen siparişlerinizi Opencart ‘a aktarabilir, sipariş nedeniyle değişen stokları hem Opencart mağazanızda hemde satış yaptığınız diğer mağazalarda otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron Job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Hepsiburada Mağazanızda yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Opencart Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Pazariks E-Ticaret Sistemlerinde kullanılan ve tüm pazaryerlerinizi tek bir ekranda toplayarak Opencart entegrasyonu sağlayan Pazaryeri modülüne sahiptir. Satışlarınızın senkronize olması ve stok, kargo gibi diğer faktörlerinizi daha pratik bir şekilde takip edebilmeniz için Pazariks Entegrasyon çözümleri sizler için hazırlandı.

Opencart & Hepsiburada entegrasyonu sayesinde Hepsiburada üzerinden satışını yaptığınız üzünleri düzenleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

Versiyon 2.x 3.x