Opencart Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu

Entegrasyon İle Neler Yapabilirsiniz?

1- Çiçeksepeti  mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Opencart mağazanızda yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Çiçeksepeti  mağazanıza gönderebilirsiniz.
3- Opencart mağazanızda yer alan ürünlerinizi hızlıca Çiçeksepeti Mağazanıza gönderebilir, anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Tek tıkla otomatik güncelleme özelliği  ile Çiçeksepeti API üzerinde yapılan tüm güncellemeler anında Pazariks E-Ticaret uygulanır. 
5- Çiçeksepeti  Mağazanızdan gelen siparişlerinizi Opencart aktarabilir, sipariş nedeniyle değişen stokları hem Opencart mağazanızda hem de satış yaptığınız diğer mağazalarda otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron Job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Çiçeksepeti  Mağazanızda yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Opencart Yönetim Panelinizden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Pazariks E-Ticaret Sistemlerinde kullanılan ve tüm pazaryerlerinizi tek bir ekranda toplayarak Opencart entegrasyonu sağlayan Pazaryeri modülüne sahiptir. Satışlarınızın senkronize olması ve stok, kargo gibi diğer faktörlerinizi daha pratik bir şekilde takip edebilmeniz için Pazariks Entegrasyon çözümleri sizler için hazırlandı.

Opencart & Çiçeksepeti entegrasyonu sayesinde Çiçeksepeti üzerinden satışını yaptığınız ürünlerinizi düzenleyebilir, güncelleyebilirsiniz.

Versiyon 2.x 3.x