İş Modellerimiz Nelerdir?

E-Ticaret İş Modeli

E-Ticaret siteniz üzerinden B2C, B2B ürün satışı yapabilirsiniz. Pazarlama, SEO, Satış odaklı E-Ticaret paketimiz içerisinde bir çok destekleyici modülümüz kullanımınız için hazır mevcuttur.

E-İhracat İş Modeli

E-Ticaret modeline ek ilave aynı E-Ticaret siteniz üzerinden E-İhracat iş modelini de kullanabilirsiniz. Çoklu para birimi, çoklu dil, yurt dışı tasilat odaklı sanal pos yazılımı gibi imkanlar mevcuttur.  


Bayilik İş Modeli

E-Ticaret modeline ek ilave aynı E-Ticaret siteniz üzerinden Bayilik iş modelini de kullanabilirsiniz ve tüm bayilerinize özel E-Ticaret yapısı sunabilir ve yönetebilirsiniz.

Pazar Yeri İş Modeli

E-Ticaret modeline ek ilave aynı E-Ticaret siteniz üzerinden pazar yeri iş modelini de kullanabilirsiniz. Bu imkan ile satıcılarınız da B2C, B2B, C2C, C2B satışlar gerçekleştirebilirler. Kurumsal İş Modeli

Ürünlerinizi internet üzerinden satmak için ihtiyacınız olan e-ticaret web sitesiniz Pazariks’in tasarımlarından seçmek ve e-ticaret sitenizi açmak artık çok kolay. 

Kampanya İş Modeli

E-Ticaret modeline ek ilave aynı E-Ticaret siteniz üzerinden Kampanya iş modelini de kullanabilirsiniz. Bu imkan ile satıcılarınız da B2C, B2B, C2C, C2B kampanya yayınlayabilirler.