Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Kabul edelim. Neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun ama onu nasıl elde edeceğini bilmiyorsun. SEO uzmanlarımız, Pazariks  Pazarlama Ajansı ile iletişim kuran SEO müşterilerinden bunu tekrar tekrar duyuyor.

Muhtemelen aşağıdaki nedenlerden bir veya daha fazlası nedeniyle buradasınız:

• Web siteniz çevrimiçi bulunamıyor.

• Web sitenizin trafiği son zamanlarda azaldı ve nedenini bilmiyorsunuz.

• Aniden, gelen aramaların ve olası satışların hacmi azaldı.

• Yeni bir web sitesi kuruyorsunuz ve yeni işleri hızla hızlandırmak istiyorsunuz.

SEO Şirketi
Bu dört ağrı noktasından herhangi biri bir zil çalıyorsa, emin olun, doğru SEO şirketine geldiniz. Pazariks’in  şu anda yüzlerce SEO müşterisine hizmet vermesinin ve Google’ın sürekli değişen algoritmasına yanıt vermek için optimizasyon çözümleri sağlamasının bir nedeni var.

Tutkumuz Çevrimiçi İşinizi Büyütüyor

İşletmenizle veya markanızla eşleşen anahtar kelimeler için arama motoru sonuç sayfalarının (SERP’ler) ilk sayfasında mısınız? Değilse , değerli olası satışları kaçırıyorsunuz . Arama motoru optimizasyonu bir heves değil ve işinizi büyütmek istiyorsanız artık düşünmemek bir seçenek değil. Ürün veya hizmetleri pazarlamak ve daha nitelikli müşteri adayları ve satışlar getirmek için herhangi bir planın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Sonunda Cevapları Olan Doğru SEO Şirketini Buldunuz

SEO Hizmetlerimiz

Anahtar Kelime Araştırması ve Stratejisi

Pazariks, işinizi anlayan ve belirli arama terimleri için sıralamanızı artırabilen bir SEO şirketidir. SEO uzmanınız, web sitenizin şu anda sıraladığı anahtar kelimeleri gözden geçirecek, anahtar kelime istek listenizi alacak ve web siteniz ve rekabet ortamı için en anlamlı olan bir liste oluşturmak için ek anahtar kelime araştırması yapacaktır.

Backlink Oluşturma

Geri bağlantılar, herhangi bir bağlantı değil, arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanın büyük bir bileşenidir! Bu nedenle, özel bir bağlantı kurma ekibine sahip olan ve birçok yüksek kaliteli ve alakalı web sitesiyle bağlantıları olan Pazariks gibi bir SEO şirketi ile ortak olmalısınız.

Teknik SEO

Sıralamalar, web sitenizin arka ucundaki sayfa hızını artırma gibi optimizasyonlarla iyileştirilebilir. Bu hataları düzelterek, web sitenizi taradıklarında arama motorlarının işini kolaylaştırır. Arama motorlarını mutlu ettiğinizde, sıralamalarınız sizi daha da mutlu edebilir!

Yerel SEO

İstatistikler , müşterilerin yüzde 64'ünün çevrimiçi olarak yerel işletmeleri aradığını gösteriyor . Google My Business (GMB) optimizasyonu ile şirketinizin yerel SEO sıralamasını iyileştirin ve yüksek niyetli müşterileri çekin. Yerel takipçi sayınızı artırmak için Sosyal profilinizi optimize ediyor ve çevrimiçi itibarınızı yönetiyoruz .

Sayfa İçi SEO

Çevrimiçi görünürlüğünüzü artırın ve yüksek kaliteli trafik kazanın. Pazariks'te, web sitenizin güvenilirliğini artırmak için SEO hizmetlerimizin arama motorlarının en iyi uygulamalarıyla uyumlu olmasını sağlıyoruz. SEO uzmanlarımız benzersiz, değer açısından zengin içerik yayınlar, başlıklarınızı ve HTML etiketlerinizi optimize eder ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kullanır.

Sayfa Dışı SEO

Sayfa dışı optimizasyon, marka güvenilirliğini sağlamak ve çevrimiçi görünürlüğü artırmak için çok önemlidir. SEO şirketimizle ortak olun ve sektör uzmanlığınızı göstermenize yardımcı olmamıza izin verin. Biz kaldıraç sosyal medya pazarlama nitelikli bağlantıları ve olumlu derecelendirmeleri oluşturmak üzere, bağlantı kurma ve etkileyici unsur pazarlama.

E-Ticaret İçin SEO

Çevrimiçi mağazanızın dijital varlığını güçlendirin ve pazar erişiminizi genişletin. SEO uzmanlarımız, acil ihtiyaçlarınız ve endişeleriniz için 7/24 müşteri desteği sunar. Müşterilerinizin E-Ticaret deneyimini optimize etmek için E-Ticaret SEO denetimi, E-Ticaret web tasarımı , ücretli reklamcılık ve inceleme yanıtı yayınlama hizmetleri sunuyoruz.

Pazaryeri SEO

Google'da markanızı farklılaştırın ve dönüşüme hazır milyonlarca müşteri tarafından bulunun. Ürünlerinizi doğru müşterilere tanıtmak için Google ürün listelerinizi optimize eder, reklam yerleşimlerini en üst düzeye çıkarır ve hedef odaklı Pazaryeri pazarlama hizmetleri SEO çözümlerini uygularız .

İçerik Yazma

Web siteniz için SEO dostu içerik üreten yazarlardan oluşan bir ekibimiz var, ister paylaşılmaya değer blog gönderileri oluşturuyor, ister önceden var olan hizmet ve ürün sayfalarını daha fazla içerikle optimize ediyor olsun. Arama motorları, düzenli olarak yeni içerik ekleyen bir web sitesini sever. İçerik ihtiyaçlarınızı desteklemek ve arama pazarlamanızı desteklemek için SEO firmamızı seçin.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Pazariks'in CRO hizmetleriyle müşterilerinizin yaşam boyu değerini artırın ve çevrimiçi gelirinizi artırın. SEO şirketimiz , dönüşüm fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için tıklama başına ödeme pazarlamasını SEO hizmetlerimizle entegre eder . Web sitesi analizleri, açılış sayfası optimizasyonu ve A/B ayırma testi gerçekleştiriyoruz.

Pazariks'in SEO Hizmetleri Neden Diğerlerinden Daha İyi?

Deneyim Önemlidir

5 yılı aşkın bir süredir Pazariks, tüm sektörlerdeki işletmelerin daha fazla gelir elde etmek için çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı oldu. Çevrimiçi trafiği artırmak ve potansiyel müşterilerini büyütmek isteyen her büyüklükteki işletmeyi destekleyecek deneyime ve müşteri başarı öykülerine sahibiz. SEO uzmanlarımızın çoğu, on yıldan fazla bir süredir endüstri lideridir. Ekibimiz işbirliği yapıyor. Birinin bir sorunu varsa, hepimiz atlıyoruz.

Özel SEO Uzmanları

İşimizin, teknik, karmaşık ve bazen de bunaltıcı bir arama motoru optimizasyonu sürecini müşterilerimiz için olabildiğince basit hale getirmek olduğuna inanıyoruz. Bunu başarmamızın birçok yolundan biri, her müşteriye projenizi yönetmesi için tek bir iletişim noktası sağlamaktır. Pazariks SEO uzmanınızı iyi tanırsınız ve onlar işinizi tanıyacak ve benzersiz ihtiyaçlarınızı anlayacaktır.

İlişkiler ve Sonuçlar

İki temel temel değerimize göre yaşıyoruz: İlişkiler ve Sonuçlar. Her müşteri için buradayız, bu bizim dayanağımız. Küçük işletmelerden büyük, ulusal bayiliklere kadar her büyüklükteki işletmenin katlanarak büyümesine yardımcı olmak konusunda uzmanlaşmış SEO uzmanlarımız var. Arama motoru optimizasyonu şirketimiz, müşterilerimizin sesine sahip olduğumuza inanıyor ve bunu kanıtlamak için her gün çok çalışıyoruz.

Her Zaman Daha İyiye Gidiyoruz

SEO asla durgun değildir ve biz de değiliz. SEO, her yıl sıralama faktörlerini etkileyen birden fazla Google algoritması güncellemesi nedeniyle sürekli değişiyor ve biz her zaman en son haberler ve trendlerin başındayız. Arama motoru optimizasyonu şirketimiz, sürekli olarak yeni teknikler öğreniyor ve eğrinin önünde kalmak için güncel kalıyor. İçiniz rahat olsun, SEO şirketimiz proaktif ve reaktif değil

Adil Oynuyoruz

Yaptığımız her şeyde dürüstlük ve dürüstlüğe değer veririz. Olası Google cezalarına yol açabilecek sistemi spam göndermeden veya oyun oynamadan sonuç almak için beyaz şapka SEO'yu kullanarak her zaman adil oynuyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: SEO'da kazanmak için hile yapmamıza gerek yok. Bir Google Premier İş Ortağı olarak, kurallarına göre oynuyoruz ve işinizi hiçbir şekilde tehlikeye atmıyoruz. Dürüstlüğümüzden asla ödün vermeyiz.

Şeffaf Raporlama

Rakiplerimiz duman ve ayna kullanırken, çabalarımızın çevrimiçi gelirinizi nasıl artırdığını ilk elden görebilmeniz için tam şeffaflığı koruyoruz. Özel, derinlemesine raporlamamız, bir çevrimiçi müşteri portalına 7/24 erişim, sitenizin SEO performansına tam bir genel bakış sağlayan Google Analytics raporları, düzenli olarak güncellenen anahtar kelime sıralamaları, gerçekleştirdiğimiz SEO görevlerinin aylık dökümünü ve SEO iyileştirmelerini ve stratejisini inceleyen aylık video özeti.

Pazariks'ten Bekleyebileceğiniz SEO Hizmetleri

Tam hizmet veren bir dijital pazarlama şirketi olarak Pazariks, yalnızca güvenilir, geleceğe hazır, beyaz şapka SEO tekniklerini kullanarak işletmenizin aramada daha fazla görünürlük elde etmesi için kapsamlı bir dizi profesyonel arama motoru optimizasyonu hizmeti sunar:

• Özel SEO Stratejisi: SEO hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Benzersiz işiniz için en fazla etkiyi yaratan taktikleri kullanıyoruz.

• Kapsamlı Yerinde SEO: Başlık etiketleri, meta açıklamalar, alt etiketler, dahili bağlantı vb.

• Kapsamlı anahtar kelime araştırması ve pazar analizi.

• Site içeriğinizi güncel tutmak ve geri dönüş trafiğini teşvik etmek için yüksek kaliteli metin yazarlığı .

• Yarışmanın derinlemesine değerlendirilmesi.

• Dikkatli Bağlantı Oluşturma: Yüksek alan otoritesine sahip çeşitli alanlarda elle.

• Hızlı artışlar için ücretli reklamlarla birlikte uzun vadeli sonuçlar için organik SEO taktikleri (PPC, takip etmekle ilgilendiğiniz bir şeyse).

• Sosyal medyada , küratörlüğünde sitelerde ve haber kuruluşlarında makalelerin sendikasyonu .

• Trendler, trafik ve daha fazlasını öğrenmek için Google Analytics ve diğer veri izleme yazılımları.

Pazariks'in Benzersiz SEO Metodolojisi

Dijital Başarıya Doğru İlk Adımınız

Arama ortamı sürekli gelişiyor. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için işletmenizin ihtiyaçlarına, taleplerine ve hedef müşterilerinize göre hazırlanmış doğru SEO hizmetlerine yatırım yapmanız gerekir. Sadece eski SEO taktiklerine güvenmek, sağlam bir çevrimiçi varlığı sürdürmek için yeterli değildir – dijital pazarlama çabalarınızı bir üst seviyeye çıkarabilecek güvenilir bir SEO ajansı bulmanız gerekir .

 

Pazariks  Dijital Pazarlama Ajansı, müşteri odaklı bir Dijital Pazarlama şirketidir. SEO uzmanlarımız, uzun vadeli karlılığı artıran kişiselleştirilmiş SEO stratejileri geliştirmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışır. Kanıtlanmış, verimli ve etkili bir metodoloji kullanarak yüksek kaliteli, ölçülebilir sonuçlar yaratabiliyoruz.

arrow
01
KEŞFET

Arama motoru optimizasyonu şirketiniz olarak, iş ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz. Keşif aşamasında, kilit şirket paydaşlarınızla bir toplantı ayarlıyoruz ve bir ilk saha incelemesi yapıyoruz. Ardından temel performans göstergelerinizi (KPI'lar) belirliyor, dönüşüm yolunuzu belirliyor ve kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Bunu yapmak, şirketinizin süreçleri, saha amacı ve hedefleri hakkında derinlemesine bilgi edinmemizi sağlar.

arrow
03
STRATEJİ

Pazarlama boşluklarınızı ve fırsatlarınızı belirledikten sonra, SEO uzmanlarımız 60 günlük bir stratejik çevrimiçi pazarlama planı (SOMP) oluşturacaktır. Bu, kampanya hedeflerinizi, her pazarlama kanalı için beklenen sonuçları ve tahmini tamamlanma süresini içerir. Kampanyanızın ilk ayında SEO ajansımız, SEO'nuzun en kritik yönlerine öncelik verir. Bu, tüm SEO çabalarımızın anında ve hedeflenen sonuçlar vermesini sağlamak içindir.

arrow
02
ANALİZ ET

Bir sonraki adım, rekabetçi kıyaslama, derinlemesine saha denetimi, saha analitiği incelemesi ve bağlantı risk değerlendirmesini kapsayan analizdir. Bu aşamada, dijital varlığınızı etkileyen faktörleri belirlemek için tüm iş verilerinizi topluyor ve analiz ediyoruz. Geçmiş trafik kalıplarınıza, yerinde teknik konulara, rakiplerin geri bağlantı stratejilerine ve bağlantı kurma taktiklerine bakarız. SEO'nuz için en iyi yaklaşımı formüle etmek için analiz sonuçlarını kullanıyoruz.

arrow
04
YÜRÜTME

Bu aşamada SEO İşlemlerinizi çalıştırmaya başlıyoruz. Web sayfalarınızı ve blog yazılarınızı yüksek performanslı anahtar kelimelerle optimize ediyor, site yapınızı iyileştiriyor ve işletme listelerinizi yönetiyoruz. SEO şirketimiz ayrıca genel SEO sonuçlarınızı iyileştirmek için çok kanallı bir stratejiden yararlanır. Sosyal medya yönetimi kampanyaları uyguluyoruz ve çevrimiçi erişiminizi artırmak için üçüncü taraf web sitelerine ulaşıyoruz.

Pazariks'in SEO Etik Kuralları

SEO Hizmeti Neden Pazariks'ten Alınır?

Pazariks‘te, işimizde dürüstlüğe ve kişisel sorumluluğa kendimizi adadık. Tüm SEO firmaları bu tür ilkelere uymaz ve müşterileri genellikle bedelini öder. Müşterilerimize internet pazarlama ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri sağlayıcısı olarak, SEO Etik Kurallarımıza bağlı kalarak, müşterilerimizin web siteleri için sürekli olarak daha yüksek sıralamalar, gelişmiş trafik ve dönüşümler ve pozitif yatırım getirisi elde etmek için çalışıyoruz .

Pazariks'in SEO Etik Kuralları

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Büyük Bir Yatırımdır?

Tüm işletme sahipleri, paralarının karşılığını daha fazla almak ister. Hepsi daha iyi kar marjları istiyor. SEO paradan tasarruf etmenizi sağlar. SEO’yu bir çalışan olarak düşünün: SEO asla zaman aşımına uğramaz. SEO asla hasta aramaz. SEO asla tatil yapmaz. SEO, siz uyurken bile günün her saati sizin için çalışır.

Hayır, SEO telefona cevap vermez. Ama telefonun çalmaya devam edecek. Doğru yapılan SEO, müşterileri web sitenize yönlendirecek ve onları ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markanızın önüne koyacaktır.

SEO stratejimizi geliştirmek için yıllarımızı harcadık. Yaptığımız şey sadece müşterilerimiz için değil, aynı zamanda web sitemiz için de çalışıyor.

Sattığımız şeyle yaşıyoruz. Pazariks, 2016’dan beri üstel bir büyüme yaşadı ve dört yıl üst üste Türkiye’nin en hızlı büyüyen özel şirketleri arasında Inc. 5000 listesine girdi .

Organik arama sonuçlarımızdan en iyi şekilde yararlanıyoruz. SEO’ya o kadar çok inanıyoruz ki ona güveniyoruz. İşimizin can damarı.

Ve bunun içeri girmesine izin verin: Muhtemelen SEO olmadan burada olmazdınız. Bu sayfayı nasıl buldunuz? Google aramasıyla mı? Öyleyse, bizim için çalışan bir SEO örneğisiniz. Şimdi, işiniz için çalıştırın.

Arama Motoru Optimizasyonu
Sık Sorulan Soruları

SEO NEDİR?

Arama motoru optimizasyonu daha çok SEO kısaltması olarak bilinir . Optimizasyon, tüm SEO uygulamalarının temelidir. Markanızın varlığı (web sitesi, içerik ve sosyal medya platformları) internette optimize edildiğinde, çevrimiçi görünürlüğünü artırırsınız. Web siteniz, arama motoru sonuç sayfalarının (SERP'ler) ilk sayfasına giden yolu bulacaktır. Çevrimiçi müşterileriniz de işletmenizi çok daha hızlı bulacaktır .

SEO NASIL İŞLER?

SEO, çevrimiçi varlığınızda, özellikle web sitenizde değişiklikler yaparak, Google ve Bing gibi arama motorları için daha çekici hale getirme uygulamasıdır. Arama motorları, ne hakkında olduğunu anlamak için web sitenizi tarar (veya tarar). En iyi SEO uygulamaları, arama motorlarının web sitenizi anlamasını kolaylaştırır. SEO, organik web sitesi trafiğinin miktarını ve site ziyaretçilerinin kalitesini hiçbir ek ücret ödemeden artırır. Herhangi bir ücretli medya veya yerleşim içermez ve doğrudan trafiği içermez. Web sitenize uygulanan sağlam bir SEO stratejisi ile Google, onu bir otorite sitesi olarak tanımlayacak ve kullanıcıları sitenizin yönüne yönlendirecektir.

FARKLI TARAYICILAR İÇİN FARKLI SEO STRATEJİLERİNE İHTİYACIM VAR MI ??

Çeşitli arama motorları arasında ince farklar vardır. Ancak, hedef pazarınızın çoğu bu lider arama motorunu kullanacağından, SEO stratejinizde genellikle Google'a odaklanabilirsiniz. Ayrıca, organik trafiğin çoğunluğu Google'dan gelmektedir.

SEO'YU KENDİM YAPABİLİR MİYİM ?

Evet, yapabilirsiniz - biraz bilgi birikimi ve deneme yanılma yoluyla öğrenme gerektirir, ancak web sitenizde temel bir SEO stratejisi uygulamak mümkündür. Ancak SEO zaman alıcıdır ve bunu düzgün bir şekilde yapmak için hem teknik SEO'yu hem de sayfa içi SEO'yu göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca, çeşitli arama motorlarında yapılan algoritma değişikliklerini takip etmeniz gerekecektir.

SEO SIRALAMANIZI NASIL ETKİLER?

Sitenizde yalnızca çok temel bir arama stratejisi uygulamış olsanız bile , SEO sıralamanızı doğrudan etkileyen üç faktör vardır . Dikkat edilmesi gereken faktörler şunlardır:
Sayfa Yükleme Süresi -- Web siteniz çok yavaş yüklenirse, ziyaretçileriniz geri döner ve muhtemelen bir rakibin web sitesine gider. Google (ve tüm arama motorları), yavaş sayfa yükleme süresi nedeniyle web sitenizi daha düşük sıralar. Bu, Google tarafından onaylanan büyük güncellemeye yaklaşırken çok dikkat etmemiz gereken bir şey. Mart 2021'deki Önemli Web Verileri güncellemesi, sitenizdeki kullanıcı deneyimini doğrudan ve önemli ölçüde etkileyen üç konuya odaklanacaktır. Bu güncellemedeki sayfa yükleme süresi özellikleri, sıralamanızı güvence altına almak veya SERP'lerin zirvesine ulaşmak için çok önemlidir.
Anahtar Kelime Seçimi --Web sitenizin ve sayfalarınızın ideal müşterinizin aradığı doğru arama terimleri altında listelenmesi için anahtar kelimelerinizin dikkatlice seçilmesi gerekir.
İçerik Oluşturma -- Web sitenizde kaliteli içerik oluşturursanız, hedef kitleniz sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde bulur ve daha fazlasını öğrenmek için sitenizde kalır. Bu, arama motorlarında sıralamayı artıran bekleme süresini artırır.

BLOGLAMA SEO'YA YARDIMCI OLUR MU ?

Bloglama, sitenizdeki SEO stratejinizi artırmanıza yardımcı olur, ancak yalnızca optimizasyon düşünülerek hazırlanmışsa. Arama motorları, web sitenizde kullanıcıların sorularına yeterince cevap verecek içeriği arıyor. Bu nedenle, sektörünüzdeki ilgili konulara değinen yüksek kaliteli ve derinlemesine bloglar oluşturup paylaşarak, muhtemelen aranan konunun yetkili kaynağı olarak tanımlanacaksınız. Sayfa içi SEO taktikleri ile arama motorları blogunuzu daha kolay bulacaktır.

SEO ÜCRETLİ REKLAMDAN DAHA MI İYİDİR?

SEO ve tıklama başına ödeme veya diğer ücretli medya seçenekleri, web sitenizi geliştirmek ve markanızı sektörünüzde veya nişinizde bir otorite olarak konumlandırmak için birlikte çalışır. SEO, genellikle ücretli medya seçeneklerine kıyasla yatırımınızdan çok daha iyi bir getiri sağlar. Bu, SEO'nun ucuz ve kolay olduğu anlamına gelmez; Doğru yapmak için oldukça fazla zaman ve kaynak gerekiyor, ancak uzun vadeli ödülleri çok büyük ve sürdürülebilir. Çoğu zaman, SEO ve ücretli reklamcılık, en iyi sonuçları sağlamak için birlikte çalışır.

SEO NE KADAR SÜRER ?

Bu tamamen hedeflerinize ve kullandığınız arama kampanyası taktiklerine bağlıdır. Çoğu SEO uzmanı, sonuçları görmeye başlamadan dört ila altı ay önce tahminde bulunacaktır. Bunun, belirlediğiniz hedeflere ulaştığınızda değil, sonuçları görmeye başladığınız zaman olduğunu unutmayın.