Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Yönetici Paneli

Bir bakışta mevcut olan tüm önemli bilgiler. Toplam siparişler, satışlar, müşteriler, çevrimiçi insanlar, satış analitiği ve daha birçok pencere öğesi ile neyin önemli olduğuna dair tam bir genel bakış edinin

Kullanıcı Yönetimi

 

Bir çevrimiçi mağazayı başarılı bir şekilde organize etmek için, her biri farklı roller üstlenen birçok kişiyle işbirliği yapmanız gerekecek. Pazariks, kullanıcı grupları ve kullanıcılar için gelişmiş kullanıcı ayrıcalıkları ve ayrı erişim belirlemenize olanak tanır.

Çoklu Mağaza

 

Tek bir yönetici arayüzünden birden fazla mağazayı yönetin. Ürünleri farklı mağazalarda görünecek şekilde ayarlayın. Her mağaza için farklı bir tema seçin. Mağaza ayarlarını yerelleştirin. Mağaza bazında ürün fiyatları belirlenir.

 


Seçenekler, Öznitelikler

 

Ürünler farklı seçeneklere sahiptir. Bazıları boyutları, bazıları renkleri, uzunluğu, yüksekliği içerir. Durum ne olursa olsun Pazariks, ekstra önemli ürün değişkenleri ekleme konusunda bir çözüm sunar.


İndirimler, Kuponlar, Spesiyaller

 

Perakendeciler genellikle rekabetlerine ayak uydurmak için fiyatlarını düşürmek zorundalar. Pazariks, dikkat çekmek ve satışları artırmak için en popüler yolları kapsayacak indirimler, kuponlar ve spesiyaller sunar.


Yedekleme & Geri Yükleme

 

Acil durum mu? Pazariks, kendi yedeklemelerinizi ve restorasyonlarınızı kurmanızı sağlar. Ürünleri, kategorileri ve diğer her şeyi güncellemenin ve toplu olarak düzenlemenin kolay bir yolunu mu arıyorsunuz Pazariks